Pension Artharmony Praha

.PENSION & HOSTEL ARTHARMONY nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování jednotlivcům, párům, rodinám i skupinám po celý rok. Interiér pensionu & hostelu je řešen s důrazem na pocit domáckého prostředí a originálním způsobem využívá přírodní materiály jako je dřevo, bambus a kámen.


Recepce je otevřena nepřetržitě a má vlastní směnárnu. Platit lze kreditními kartami i hotovostí. V recepci pension Artharmony si hosté mohou zakoupit telefonní karty, pohlednice, suvenýry, bagety, nápoje, cigarety, drogistické zboží, lístky na městskou dopravu, známky, mapy, turistické průvodce a dárkové předměty. Též vám rádi pomůžeme při rezervaci vstupenek na různé sportovní a kulturní akce.


Naši hosté mají k dispozici společenskou místnost se širokoúhlou televizí s nabídkou českých i zahraničních stanic, DVD přehrávač, internet, WI-FI připojení na každém pokoji, internetové rádio, telefon, plně vybavenou kuchyň s lednicí, pračku a sušičku. Návštěvníkům pension Artharmony nabízíme zdarma také možnost uložení zavazadel do uzamykatelné místnosti a možnost uložení cenných věcí do trezoru.


V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, lze ji však přiobjednat na recepci. Obědy a večeře je možné zajistit v české nebo čínské restauraci hned vedle pensionu & hostelu . V jeho těsné blízkosti se nachází také prestižní pražská restaurace „Pivovarský dům " s tradiční českou kuchyní a osmi druhy piva z vlastního pivovaru umístěného přímo v restauraci. Naši hosté mají v této restauraci speciální slevu. Pension Artharmony má vlastního turistického průvodce, který ovládá angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu, italštinu a esperanto .


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-artharmony@toprague.cz
Adresa: Ječná 509/12 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Pensionu Artharmony Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Pensionu Artharmony Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist